<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />
Agnieszka Filip

Historie sukcesu

Mój uśmiech był coraz szerszy a ubrania coraz węższe!

Pani Renata, gdy trafiła do mojego gabinetu od razu czułam, że jest nastawiona na sukces, bardzo zdeterminowana i konsekwentnie dążąca do celu. Nie pomyliłam się- w 4 miesiące udało się nam zrzucić 10 kg!

CZYTAJ WIĘCEJ

To była szybka decyzja i zaskakująco szybki efekt

Lata uciekały a kilogramy przybywały. Decyzję o skorzystaniu z pomocy dietetyka podjąłem spontanicznie, miałem już dość brzucha, który utrudniał mi codzienne funkcjonowanie. Nie chciałem próbować na własną rękę, postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalisty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Albo wymówki albo efekty

Mam na imię Izable, mam 25 lat, a moja historia myślę, że wyglądała podobnie jak historia wielu osób- wiele prób, nieudanych, brak konsekwencji w działaniach. Nigdy wcześniej nie prosiłam o pomoc dietetyka, próbowałam sama, miałam wzloty i upadki. Stosowałam różne diety na własną rękę (m.in. kopenhaska, niskokaloryczna), przynosiły efekt ale na krótko. Po jakimś czasie zawsze dopadał mnie fekt jojo, a moje samopoczucie się pogarszało- odczuwałam zmęczenie, bóle nóg, brak energii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Próba nie strzelba- 14 kg w 6 miesięcy

Nazywam się Barbara i mam 41 lat, odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam problemy z tuszą. Gdy byłam młodsza łatwiej było mi zrzucić zbędne kilogramy, lecz z biegiem lat stawało się to coraz trudniejsze- co gorsza ja w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że mam problem, sądziłam, że wyglądam dobrze. Moment przełomowy nastąpił, gdy moja waga zaczęła zbliżać się do 90 kg- pojawiły się problemy z wyjściem na trzecie piętro, miałam tak wielką zadyszkę jakbym pokonała dwa razy więcej pięter. Doszły problemy z ubiorem- noszenie rozmiaru 48 powodowało, że nie mogłam założyć tego co mi się podobało, wówczas zrozumiałam, że problem jednak jest.

CZYTAJ WIĘCEJ

Żałuję tylko jednego – że nie zgłosiłam się do Poradni „Dobry Dietetyk” o wiele wcześniej

Do Poradni dietetycznej Pani Agnieszki Filip w Kolbuszowej trafiłam pod koniec lipca 2016r. Adres Poradni znalazłam na stronie internetowej poszukując porad dietetyka na terenie Kolbuszowej. Odchudzałam się „na własną rękę” wiele razy… można powiedzieć, że od momentu kiedy byłam nastolatką do okresu obecnego tj. 39 lat, byłam raz na diecie, a raz z powrotem tyłam wiele kilogramów. Moja waga wahała się pomiędzy spadkami – 10, 15 kg, potem systematycznie przez następnych kilka miesięcy potrafiłam przytyć tyle samo i to jeszcze z bardzo dużą nawiązką. Od momentu kiedy skończyłam 20 lat aż do tego okresu można powiedzieć, że odchudzałam się kilkadziesiąt razy, korzystając z diet polecanych przez różne osoby (dieta białkowa, owocowa, oparta na koktajlach itp.) lub też sama wprowadzałam dla swojego organizmu katorżnicze diety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta odmieniła życie mojego syna.

Pewnego dnia postanowiłam coś zmienić a właściwie wszystko, chciałam żeby Mateusz lepiej się czuł. Bardzo lubi sport, a nadwaga go ograniczała.

CZYTAJ WIĘCEJ

Chcesz schudnąć? Dobry Dietetyk ci pomoże!

Do poradni dietetycznej Pani Agnieszki Filip trafiłam z polecenia koleżanki. Wiele razy próbowałam schudnąć, ale bez większych efektów. Wreszcie zrozumiałam, że nie poradzę sobie sama, a z rosnącą nadwagą przybywało kłopotów ze zdrowiem. Odchudzanie z „Dobrym Dietetykiem” rozpoczęłam 6 lutego 2016 roku. Na polecenie Pani Agnieszki wykonałam odpowiednie badania, po czym otrzymałam zalecenia odnośnie trybu życia oraz opracowany specjalnie dla mnie program żywieniowy (ze składnikami i sposobem przygotowywania potraw). Było rewelacyjnie: spożywałam 5 posiłków dziennie o określonych porach. Dieta była bardzo urozmaicona, smaczna, były nawet desery i w ogóle nie byłam głodna.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ