<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Panią Agnieszkę polecam wszystkim, którzy chcą się rozprawić ze zbędnymi kilogramami i zadbać o swoje zdrowie. Dieta przygotowana jest profesjonalnie, dostosowana do trybu życia i upodobań smakowych. A przede wszystkim jest skuteczna – kilogramy naprawdę znikają (od stycznia blisko 20 kg mniej). Posiłki smaczne i sycące. A Pani Agnieszka - motywująca, cierpliwa i życzliwa. Zawsze dobrze wysłucha pacjenta i w miarę potrzeby zmienia dietę. Serdecznie polecam :)

Anna

Poznaj inną historię

Chcesz schudnąć? Dobry Dietetyk ci pomoże!

Do poradni dietetycznej Pani Agnieszki Filip trafiłam z polecenia koleżanki. Wiele razy próbowałam schudnąć, ale bez większych efektów. Wreszcie zrozumiałam, że nie poradzę sobie sama, a z rosnącą nadwagą przybywało kłopotów ze zdrowiem. Odchudzanie z „Dobrym Dietetykiem” rozpoczęłam 6 lutego 2016 roku. Na polecenie Pani Agnieszki wykonałam odpowiednie badania, po czym otrzymałam zalecenia odnośnie trybu życia oraz opracowany specjalnie dla mnie program żywieniowy (ze składnikami i sposobem przygotowywania potraw). Było rewelacyjnie: spożywałam 5 posiłków dziennie o określonych porach. Dieta była bardzo urozmaicona, smaczna, były nawet desery i w ogóle nie byłam głodna.

czytaj więcej

Albo wymówki albo efekty

  • Izabela (25l.), Leżajsk
  • 27 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 04 maja, 2022

Mam na imię Izable, mam 25 lat, a moja historia myślę, że wyglądała podobnie jak historia wielu osób- wiele prób, nieudanych, brak konsekwencji w działaniach. Nigdy wcześniej nie prosiłam o pomoc dietetyka, próbowałam sama, miałam wzloty i upadki. Stosowałam różne diety na własną rękę (m.in. kopenhaska, niskokaloryczna), przynosiły efekt ale na krótko. Po jakimś czasie zawsze dopadał mnie fekt jojo, a moje samopoczucie się pogarszało- odczuwałam zmęczenie, bóle nóg, brak energii.

Moja waga cały czas rosła, gdy doszła do 89 kg, powiedziałam stop. Ponstanowiłam działać, trzeba było zadbać o mój stan zdrowia, z którym nie potrafiłam sobie sama poradzić. Zaczęłam poszukiwania w Internecie fachowej pomocy w pobliżu swojej okolicy. Tak trafiłam na panią Agnieszkę Filip, z którą postanowiłam się skontaktować. Pod koniec listopada 2021 r. pojawiłam się w gabinecie pani Agnieszki. Po długim wywiadzie, pani Agnieszka ustaliła dla mnie plan żywieniowy. Dzięki spożywaniu regularnych posiłków i codziennej aktywności fizycznej od 3 grudnia 2021r. do końca kwietnia 2022r. straciłam 27 kg. Jest to dla mnie ogromny sukces, bo w tak krótkim czasie osiągnęłam swój wymarzony cel. Po zrzuceniu kilogramów moje samopoczucie się poprawiło, aktywność fizyczna stała się dla mnie stałym punktem dnia, a moja garderoba zmniejszyła się o dwa rozmiary. Jestem pewna, że gdyby nie pomoc pani dietetyk, to nie osiągnęłabym sama swojego celu- serdecznie dziękuję!!!

Moi drodzy nie ma się co oszukiwać- albo wymówki albo efekty- bardzo polecam poradnię pani Agnieszki Filip.

POKAŻ