<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />
Agnieszka Filip

Opinie pacjentów

Wizyty u Pani Agnieszki były bardzo miłe i przyjemne .Idąc na pierwsze spotkanie byłem pełny obaw.Czy dobrana dieta bedzie mi odpowiadać i czy nie będzie zbyt drastyczna.Jednak zostałem mile zaskoczony. Opracowana dieta była dostosowana do moich potrzeb,gustu, potrawy były smaczne a co najważniejsze skutecznie pozwoliła zwalczyć zbędne kilogramy. Dzięki Pani Agnieszce nauczyłem się wreszcie zdrowo odżywiać i sporządzać zdrowe potrawy, a tym samym dbać o swoje zdrowie. Bardzo polecam!

Stanisław

Poznaj inną historię

Próba nie strzelba- 14 kg w 6 miesięcy

Nazywam się Barbara i mam 41 lat, odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam problemy z tuszą. Gdy byłam młodsza łatwiej było mi zrzucić zbędne kilogramy, lecz z biegiem lat stawało się to coraz trudniejsze- co gorsza ja w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że mam problem, sądziłam, że wyglądam dobrze. Moment przełomowy nastąpił, gdy moja waga zaczęła zbliżać się do 90 kg- pojawiły się problemy z wyjściem na trzecie piętro, miałam tak wielką zadyszkę jakbym pokonała dwa razy więcej pięter. Doszły problemy z ubiorem- noszenie rozmiaru 48 powodowało, że nie mogłam założyć tego co mi się podobało, wówczas zrozumiałam, że problem jednak jest.

czytaj więcej

Albo wymówki albo efekty

  • Izabela (25l.), Leżajsk
  • 27 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta

Mam na imię Izable, mam 25 lat, a moja historia myślę, że wyglądała podobnie jak historia wielu osób- wiele prób, nieudanych, brak konsekwencji w działaniach. Nigdy wcześniej nie prosiłam o pomoc dietetyka, próbowałam sama, miałam wzloty i upadki. Stosowałam różne diety na własną rękę (m.in. kopenhaska, niskokaloryczna), przynosiły efekt ale na krótko. Po jakimś czasie zawsze dopadał mnie fekt jojo, a moje samopoczucie się pogarszało- odczuwałam zmęczenie, bóle nóg, brak energii.

Moja waga cały czas rosła, gdy doszła do 89 kg, powiedziałam stop. Ponstanowiłam działać, trzeba było zadbać o mój stan zdrowia, z którym nie potrafiłam sobie sama poradzić. Zaczęłam poszukiwania w Internecie fachowej pomocy w pobliżu swojej okolicy. Tak trafiłam na panią Agnieszkę Filip, z którą postanowiłam się skontaktować. Pod koniec listopada 2021 r. pojawiłam się w gabinecie pani Agnieszki. Po długim wywiadzie, pani Agnieszka ustaliła dla mnie plan żywieniowy. Dzięki spożywaniu regularnych posiłków i codziennej aktywności fizycznej od 3 grudnia 2021r. do końca kwietnia 2022r. straciłam 27 kg. Jest to dla mnie ogromny sukces, bo w tak krótkim czasie osiągnęłam swój wymarzony cel. Po zrzuceniu kilogramów moje samopoczucie się poprawiło, aktywność fizyczna stała się dla mnie stałym punktem dnia, a moja garderoba zmniejszyła się o dwa rozmiary. Jestem pewna, że gdyby nie pomoc pani dietetyk, to nie osiągnęłabym sama swojego celu- serdecznie dziękuję!!!

Moi drodzy nie ma się co oszukiwać- albo wymówki albo efekty- bardzo polecam poradnię pani Agnieszki Filip.

POKAŻ