<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />
Agnieszka Filip

Opinie pacjentów

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę. Oprócz tego, że jest bardzo miłą i kontaktową osobą, to jeszcze skuteczną :-) Ustalona dieta dała rezultaty w niedługim czasie a przy tym była smaczna, urozmaicona i co ważne nie chodziło się głodnym :-) Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne - wymagane są badania, dieta została ustalona według harmonogramu dnia danej osoby oraz tego co lubi jeść a czego nie. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam Panią Dietetyk z przyjemnością

Renata

Poznaj inną historię

To była szybka decyzja i zaskakująco szybki efekt

Lata uciekały a kilogramy przybywały. Decyzję o skorzystaniu z pomocy dietetyka podjąłem spontanicznie, miałem już dość brzucha, który utrudniał mi codzienne funkcjonowanie. Nie chciałem próbować na własną rękę, postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalisty.

czytaj więcej

Mój uśmiech był coraz szerszy a ubrania coraz węższe!

  • Renata (46 l.), Leżajsk
  • 10 kg w 4 miesiące
  • Kobieta

Pani Renata, gdy trafiła do mojego gabinetu od razu czułam, że jest nastawiona na sukces, bardzo zdeterminowana i konsekwentnie dążąca do celu. Nie pomyliłam się- w 4 miesiące udało się nam zrzucić 10 kg!

W maju Pani Renata postanowiła, że chce zmnienić swoje nawyki żywieniowe- aby poczuć się lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie. Do mojego gabinetu trafiła z polecenia koleżanki. Pani Renata konskwentnie realizowała ustalony plan- jak sama mówi "Nigdy w życiu nie jadłam tak dużo, a moje kilogramy leciały w dół. Posiłki są proste, smaczne i sycące. Przy włączeniu dodatkowego ruchu- u mnie był to orbitec- efekt jest taki, że udało mi się zmienić rozmiar ubrań z 42 na 38. Wiem, że nie chcę wrócić to swojego "starego jedzenia"- teraz mam dużo więcej energii i czuję się dużo lepiej. Czuję, że zrobiłam dla siebie na prawdę dobrą rzecz! Nie przyszła ona jednak sama- aby mieć efekty trzeba włożyć w to pracę! Dziękuję Pani Agnieszce za wskazówki, wsparcie i pyszne jedzonko :)"

POKAŻ