<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />
Agnieszka Filip

Opinie pacjentów

Od wielu lat borykałam się z problemami jelitowymi, chodziłam od lekarza do lekarza, próbowałam sama sobie pomóc różnymi sposobami, jednak wiele informacji, które wyczytałam okazywały się być sprzeczne. Nie wiedziałam już co robić, gdy moja waga zaczęła drastycznie spadać postanowiłam, że jedyną szansą jest wizyta u dietetyka. Pani Agnieszka wysłała mnie na badania, ułożyła dietę dostosowaną do moich potrzeb, a ja znowu powoli zaczęłam cieszyć się życiem i przybierać na wadzę (z czego się ogromnie cieszę). Polecam.

Renata.

Poznaj inną historię

Próba nie strzelba- 14 kg w 6 miesięcy

Nazywam się Barbara i mam 41 lat, odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam problemy z tuszą. Gdy byłam młodsza łatwiej było mi zrzucić zbędne kilogramy, lecz z biegiem lat stawało się to coraz trudniejsze- co gorsza ja w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że mam problem, sądziłam, że wyglądam dobrze. Moment przełomowy nastąpił, gdy moja waga zaczęła zbliżać się do 90 kg- pojawiły się problemy z wyjściem na trzecie piętro, miałam tak wielką zadyszkę jakbym pokonała dwa razy więcej pięter. Doszły problemy z ubiorem- noszenie rozmiaru 48 powodowało, że nie mogłam założyć tego co mi się podobało, wówczas zrozumiałam, że problem jednak jest.

czytaj więcej

To była szybka decyzja i zaskakująco szybki efekt

  • Janusz (52 l), Leżajsk
  • 20 kg w 5 miesięcy
  • Mężczyzna

Lata uciekały a kilogramy przybywały. Decyzję o skorzystaniu z pomocy dietetyka podjąłem spontanicznie, miałem już dość brzucha, który utrudniał mi codzienne funkcjonowanie. Nie chciałem próbować na własną rękę, postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Usiadłem przed komputerem, wpisałem w wyszukiwarkę hasło: dietetyk Leżajsk i wyskoczyła mi strona Pani Agnieszki. Poczytałem opinie i zajrzałem w kalendarz. Patrzę, jest termin za dwa dni- szybka decyzja, umawiam się- uda się albo nie. Czas działać. Na pierwszym spotkaniu Pani Agnieszka zebrała ze mną szczegółowy wywiad dotyczący mojego stanu zdrowia, sposobu odżywiania się, przejrzała wyniki badań i wyjaśniła mi na czym to wszystko polega. Na każdym spotkaniu nieustannie podkreślała, że chodzi o zmianę nawyków żywieniowych. Na początku gdy dostałem swój plan żywieniowy ogarnęła mnie lekka panika- czy dam sobie radę, do tej pory żona szykowała posiłki. Największym zaskoczeniem dla mnie, było to, że nie chodziłem w ogóle głodny, wręcz miałem wrażenie, że jem więcej niż wcześniej. Nie powiem, pierwsze dwa tygodnie było ciężko, potem zaczęło powoli wszystko robić się coraz prostsze, a znikające kilogramy i zmiany dziurek w pasku od spodni dodawały mi motywacji. Pani Agnieszka bardzo starała się mi wszystko maksymalnie uprościć, tak żebym był w stanie realizować plan, dlatego posiłki były proste, z ogólnie dostępnych składników i do tego pyszne- koktajle już zostaną ze mną na zawsze. Dołączyłem do tego aktywność fizyczną- na początek marsze i jazdę rowerem, teraz nie wyobrażam sobie dnia bez dodatkowego ruchu. W 5 miesięcy straciłem prawie 20 kg. Wizyty przebiegały w bardzo symoatycznej atmosferze, Pani Agnieszka zawsze dodawała mi motywacji i wszystko tłumaczyła. Zrozumiałem moim zdaniem najważniejsze, że nie ma produktów zakazanych- mogę jeść wszystko tylko w rozsądnych ilościach. Czuję się młodziej, jestem dużo sprawniejszy, mam więcej energii. To była najlepsza decyzja! Bardzo wszystkim polecam!!!

POKAŻ