<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Bardzo miła i profesjonalna Pani Dieta. Dieta dobrana wspaniale dla mojego dziecka, z cukrzycą i otrzewną (celiakia) . Indywidualne podejście do naszej choroby dziecka i bardzo dobrze dobrana dieta i smaczna. Serdecznie polecam Panią Agnieszkę Dietetyk.

Grzegorz

Poznaj inną historię

Próba nie strzelba- 14 kg w 6 miesięcy

Nazywam się Barbara i mam 41 lat, odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam problemy z tuszą. Gdy byłam młodsza łatwiej było mi zrzucić zbędne kilogramy, lecz z biegiem lat stawało się to coraz trudniejsze- co gorsza ja w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że mam problem, sądziłam, że wyglądam dobrze. Moment przełomowy nastąpił, gdy moja waga zaczęła zbliżać się do 90 kg- pojawiły się problemy z wyjściem na trzecie piętro, miałam tak wielką zadyszkę jakbym pokonała dwa razy więcej pięter. Doszły problemy z ubiorem- noszenie rozmiaru 48 powodowało, że nie mogłam założyć tego co mi się podobało, wówczas zrozumiałam, że problem jednak jest.

czytaj więcej

To była szybka decyzja i zaskakująco szybki efekt

  • Janusz (52 l), Leżajsk
  • 20 kg w 5 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 06 września, 2022

Lata uciekały a kilogramy przybywały. Decyzję o skorzystaniu z pomocy dietetyka podjąłem spontanicznie, miałem już dość brzucha, który utrudniał mi codzienne funkcjonowanie. Nie chciałem próbować na własną rękę, postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Usiadłem przed komputerem, wpisałem w wyszukiwarkę hasło: dietetyk Leżajsk i wyskoczyła mi strona Pani Agnieszki. Poczytałem opinie i zajrzałem w kalendarz. Patrzę, jest termin za dwa dni- szybka decyzja, umawiam się- uda się albo nie. Czas działać. Na pierwszym spotkaniu Pani Agnieszka zebrała ze mną szczegółowy wywiad dotyczący mojego stanu zdrowia, sposobu odżywiania się, przejrzała wyniki badań i wyjaśniła mi na czym to wszystko polega. Na każdym spotkaniu nieustannie podkreślała, że chodzi o zmianę nawyków żywieniowych. Na początku gdy dostałem swój plan żywieniowy ogarnęła mnie lekka panika- czy dam sobie radę, do tej pory żona szykowała posiłki. Największym zaskoczeniem dla mnie, było to, że nie chodziłem w ogóle głodny, wręcz miałem wrażenie, że jem więcej niż wcześniej. Nie powiem, pierwsze dwa tygodnie było ciężko, potem zaczęło powoli wszystko robić się coraz prostsze, a znikające kilogramy i zmiany dziurek w pasku od spodni dodawały mi motywacji. Pani Agnieszka bardzo starała się mi wszystko maksymalnie uprościć, tak żebym był w stanie realizować plan, dlatego posiłki były proste, z ogólnie dostępnych składników i do tego pyszne- koktajle już zostaną ze mną na zawsze. Dołączyłem do tego aktywność fizyczną- na początek marsze i jazdę rowerem, teraz nie wyobrażam sobie dnia bez dodatkowego ruchu. W 5 miesięcy straciłem prawie 20 kg. Wizyty przebiegały w bardzo symoatycznej atmosferze, Pani Agnieszka zawsze dodawała mi motywacji i wszystko tłumaczyła. Zrozumiałem moim zdaniem najważniejsze, że nie ma produktów zakazanych- mogę jeść wszystko tylko w rozsądnych ilościach. Czuję się młodziej, jestem dużo sprawniejszy, mam więcej energii. To była najlepsza decyzja! Bardzo wszystkim polecam!!!

POKAŻ