<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Witam serdecznie.Bardzo chciałam podziękować Pani Agnieszce za super prowadzoną moją dietę.Początki zawsze są trudne,ciężko było mi przystosować się do menu ale z czasem szło mi to bardzo sprawnie i tak jest do tej pory.Jestem bardzo zadowolona z efektów,nie dość,ze schudłam to czuje się ogólnie lepiej niż przed stosowaniem diety.Potrawy są bardzo smaczne a co za tym idzie świetnie dobrane produkty,sama na pewno bym takich nie skomponowała.Bardzo Pani dziękuję.Pozdrawiam serdecznie.

Elżbieta

Poznaj inną historię

Albo wymówki albo efekty

Mam na imię Izable, mam 25 lat, a moja historia myślę, że wyglądała podobnie jak historia wielu osób- wiele prób, nieudanych, brak konsekwencji w działaniach. Nigdy wcześniej nie prosiłam o pomoc dietetyka, próbowałam sama, miałam wzloty i upadki. Stosowałam różne diety na własną rękę (m.in. kopenhaska, niskokaloryczna), przynosiły efekt ale na krótko. Po jakimś czasie zawsze dopadał mnie fekt jojo, a moje samopoczucie się pogarszało- odczuwałam zmęczenie, bóle nóg, brak energii.

czytaj więcej

Dieta odmieniła życie mojego syna.

  • Mateusz (9l.), Leżajsk
  • 15 kg w pół roku
  • Mężczyzna
  • 03 lipca, 2017

Pewnego dnia postanowiłam coś zmienić a właściwie wszystko, chciałam żeby Mateusz lepiej się czuł. Bardzo lubi sport, a nadwaga go ograniczała.

 Z przerażeniem patrzyłam jak szybko się męczył. Trafiliśmy do pani Agnieszki 14 stycznia 2017 roku. Nie wierzyłam, że Mateusz da radę, ponieważ on bardzo lubi jeść... Bardzo się bałam, że będzie chodził głodny, jakież było moje zaskoczenie, gdy dostaliśmy specjalnie ułożoną dietę do jego trybu życia i udało się Posiłki były samczne i różnorodne.  Mateusz w ogóle nie chodził głodny, a ilość jedzenia jest naprawdę spora. Z każdym miesiącem było coraz lepiej, kilogramów ubywało, co Mateusza jeszcze bardziej mobilizowało. A pochwały Pani Dietetyk były bezcenne i rady które nam dawała w przygotowywaniu posiłków.  Tym sposobem upłynęło pół roku a na wadze było 15 kg mniej.  Dzięki Pani Agnieszce mój syn zmienił się nie do poznania- za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jestem niesamowicie dumna z Mateusza, że potrafił się zmobilizować i sam o siebie zawalczyć. A najważniesze, że mam pewność iż te nawyki, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie pół roku zostaną z Mateuszem już na zawsze, ponieważ on bardzo tego chce i sam potrafi siebie przypilnować. Polecam Panią Agnieszkę każdemu kto ma podobny problem.

POKAŻ