<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />
Agnieszka Filip

Opinie pacjentów

Pani Agnieszka Filip jest osobą godną polecenia. Odchudzanie z pomocą Pani Agnieszki jest przyjemnością,gdyż nigdy nie jestem głodna, a dieta jest bardzo smaczna i prosta w przygotowaniu, dostosowana do moich potrzeb i oczekiwań. Otrzymałam gotowe proste i bardzo smaczne przepisy, dzięki czemu mogę szybko przygotować posiłki. Moja kuchnia jest teraz bardzo urozmaicona i smakuje również mojej rodzinie. Pani Agnieszka potrafi motywować do walki o wymarzoną sylwetkę, a także dzięki niej umówiłam się na wizytę do lekarza specjalisty, którą odkładałam latami. ...

Agnieszka T.

Poznaj inną historię

Mój uśmiech był coraz szerszy a ubrania coraz węższe!

Pani Renata, gdy trafiła do mojego gabinetu od razu czułam, że jest nastawiona na sukces, bardzo zdeterminowana i konsekwentnie dążąca do celu. Nie pomyliłam się- w 4 miesiące udało się nam zrzucić 10 kg!

czytaj więcej

Dieta odmieniła życie mojego syna.

  • Mateusz (9l.), Leżajsk
  • 15 kg w pół roku
  • Mężczyzna

Pewnego dnia postanowiłam coś zmienić a właściwie wszystko, chciałam żeby Mateusz lepiej się czuł. Bardzo lubi sport, a nadwaga go ograniczała.

 Z przerażeniem patrzyłam jak szybko się męczył. Trafiliśmy do pani Agnieszki 14 stycznia 2017 roku. Nie wierzyłam, że Mateusz da radę, ponieważ on bardzo lubi jeść... Bardzo się bałam, że będzie chodził głodny, jakież było moje zaskoczenie, gdy dostaliśmy specjalnie ułożoną dietę do jego trybu życia i udało się Posiłki były samczne i różnorodne.  Mateusz w ogóle nie chodził głodny, a ilość jedzenia jest naprawdę spora. Z każdym miesiącem było coraz lepiej, kilogramów ubywało, co Mateusza jeszcze bardziej mobilizowało. A pochwały Pani Dietetyk były bezcenne i rady które nam dawała w przygotowywaniu posiłków.  Tym sposobem upłynęło pół roku a na wadze było 15 kg mniej.  Dzięki Pani Agnieszce mój syn zmienił się nie do poznania- za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jestem niesamowicie dumna z Mateusza, że potrafił się zmobilizować i sam o siebie zawalczyć. A najważniesze, że mam pewność iż te nawyki, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie pół roku zostaną z Mateuszem już na zawsze, ponieważ on bardzo tego chce i sam potrafi siebie przypilnować. Polecam Panią Agnieszkę każdemu kto ma podobny problem.

POKAŻ